Home>Products>JAPAN KOYO Bearing>KOYO 60UZ417T2X-SX JAPAN Bearing 60X113X63
  • KOYO 60UZ417T2X-SX JAPAN  Bearing 60X113X63
KOYO 60UZ417T2X-SX MODELS
Need a CAD or 3D Model?
What is 60UZ417T2X-SX bearing interchange?
Contact NowWhatsAppBe Our Agent
category
JAPAN KOYO Bearing
KOYO 60UZ417T2X-SX Bearing SPECIFICATIONS
  • Enjoy 9.2500 in B High Margins USFB 5000 series: on Competitive JAPAN KOYO Bearing Pricing.Great QM INDUSTRIES BEARING LIMITED Wholesale Products at Low 60X113X63 Costs.
  • KOYO
  • 60UZ417T2X-SX
  • 240 mm
  • 320 mm
  • 60 mm
  • 2.1 mm
  • 4.5 mm
  • 8.3 mm
  • 695 kN
  • 1450 kN
QM INDUSTRIES BEARING LIMITED
QM INDUSTRIES BEARING LIMITEDChina
  • QM INDUSTRIES BEARING LIMITED2020-07-10 09:46:19
    Welcome to my shop! Glad to serve you! Please send your question!
Price Inspection Certificate Product Specifications Company Profile
KOYO 60UZ417T2X-SX JAPAN Bearing 60X113X63 Interchange guide
  • 240 mm
  • 320 mm
  • 60 mm
  • 2.1 mm
  • 4.5 mm
  • 8.3 mm
  • 695 kN
  • 1450 kN
  • 1 300 min-1
  • 1 700 min-1
KOYO 60UZ417T2X-SX KOYO 60UZ417T2X-SX JAPAN Bearing 60X113X63 Frequently bought together
KOYO 60UZ417T2X-SX JAPAN Bearing 60X113X63 Series Supply
No.BrandmWDBCdTH
10417 MSIGMA - - 210 mm52 mm52 mm85 mm - -