Home>Products>JAPAN NSK Bearing>NSK 6309 2Z C3 JAPAN Bearing
  • NSK 6309 2Z C3 JAPAN  Bearing
NSK 6309 2Z C3 MODELS
Need a CAD or 3D Model?
What is 6309 2Z C3 bearing cross reference?
Contact NowWhatsAppBe Our Agent
NSK 6309 2Z C3 JAPAN Bearing
category
JAPAN NSK Bearing
NSK 6309 2Z C3 Bearing SPECIFICATIONS
  • NSK
  • 6309 2Z C3
  • METRIC
  • 1/12
  • 51 Kg
  • EMB
  • Brass
  • 23056KYMBW33C3
  • 280.000 mm
  • 420 mm
QM INDUSTRIES BEARING LIMITED
QM INDUSTRIES BEARING LIMITEDChina
  • QM INDUSTRIES BEARING LIMITED2020-07-10 09:46:19
    Welcome to my shop! Glad to serve you! Please send your question!
Price Inspection Certificate Product Specifications Company Profile
NSK 6309 2Z C3 JAPAN Bearing Customers who bought this item also bought
  • METRIC
  • 1/12
  • 51 Kg
  • EMB
  • Brass
  • 23056KYMBW33C3
  • 280.000 mm
  • 420 mm
  • 106 mm
  • 106.000 mm
  • 3.0 mm
  • 3.0 mm
  • 309.000 mm
  • 389.000 mm